• Black Edin Ikon
  • Black Instagram Ikon

Det här är vi.

Let's talk!

Maja Adersten.jpg

Founder & Senior Consultant

maja@aderstennorlin.com

+46 70-280 79 74

Elin.jpg

Elin Norlin

Founder & Senior Consultant

elin@aderstennorlin.com

+46 70-279 86 40

Alex.jpeg

Alexandra Vass

Consultant

alexandra@aderstennorlin.com

+46 70–771 51 65

elin_siren_bild.JPG

Consultant

elin.siren@aderstennorlin.com

+46 76-022 32 08

Daphna Zacharias.JPG

Junior Consultant

daphna@aderstennorlin.com
+46 76 - 005 49 61

Guldpojken_LinusHolmberg-kopia_edited.jp

Linus Holmberg

Grafisk Designer

linus@guldpojken.se

Elin Sirén

Karin-i-atelje-01.png

Illustratör

karin@bahkadisch.se

Bananas%20about%20communications_edited.

Jobba hos oss?
Läs mer här och hör av dig till

jobb@aderstennorlin.com

Frilansande_konsult_kommunikation_PR_mar

"Vildhästar"

Vi kan snabbt växa med större projekt vid behov, då vi har ett nätverk med giggare.

Fågelporträtt

Ekonomi

Frågor om faktura eller liknande? 
Hör av dig till 

ekonomi@aderstennorlin.com

Daphna Zacharias

Karin Ohlsson

Vår nästa stjärna?

Maja Adersten