• Black Edin Ikon
  • Black Instagram Ikon

Det här är vi.

Let's talk!

Maja.jpg

Maja Adersten

Founder & Senior Consultant

maja@aderstennorlin.com

+46 70-280 79 74

Elin.jpg

Elin Norlin

Founder & Senior Consultant

elin@aderstennorlin.com

+46 70-279 86 40

Alex.jpeg

Alexandra Vass

Consultant

alexandra@aderstennorlin.com

+46 70–771 51 65

Bild 2021-09-06 kl. 13.50.jpg

Consultant

matilda@aderstennorlin.com

+46 76-213 22 88

elin_siren_bild.JPG

Junior Consultant

elin.siren@aderstennorlin.com

+46 76-022 32 08

Susanne Johansson

Senior Consultant

susanne@aderstennorlin.com

+46 70-683 59 15

Matilda Fogde

Elin Sirén

Vår nästa stjärna?

Vill du bli kontaktad?

Marketing Intern

lisa@aderstennorlin.com
+46 70-768 78 52

Frilansande_konsult_kommunikation_PR_mar

"Vildhästar"

Vi kan snabbt växa med större projekt vid behov, då vi har ett nätverk med giggare.

Guldpojken_LinusHolmberg-kopia_edited.jp

Grafisk Designer

linus@guldpojken.se

Fågelporträtt

Ekonomi

Frågor om faktura eller liknande? 
Hör av dig till 

ekonomi@aderstennorlin.com

Karin-i-atelje-01.png

Karin Ohlsson

Illustratör

karin@bahkadisch.se

Jobba hos oss?
Läs mer här och hör av dig till

jobb@aderstennorlin.com

Linus Holmberg

Lisa Karlsson