top of page
  • Black Edin Ikon
  • Black Instagram Ikon

Vi är A&N. 
Hör av dig!

Maja Adersten.jpg

Founder & Senior Consultant

maja@aderstennorlin.com

+46 70-280 79 74

Elin-Norlin-A&N-1.jpg

Elin Norlin

Founder & Senior Consultant

elin@aderstennorlin.com

+46 70-279 86 40

ALexandra-Vass-A&N-1.jpg

Alexandra Vass

Consultant & Senior Project Manager

alexandra@aderstennorlin.com

+46 70–771 51 65

Daphna-Zacharias-A&N.jpg

Daphna Zacharias

Consultant & Project Manager

daphna@aderstennorlin.com
+46 76 - 005 49 61

Sara-ALteryd-A&N.jpg

Sara Alteryd

Junior Consultant

sara@aderstennorlin.com

+46 76-705 93 03

Sophie-praktikant_edited.png

Sophie Klavemyr

Karin-i-atelje-01.png

Karin Ohlsson

Illustratör

Bananas%20about%20communications_edited.

Vår nästa stjärna?

Jobba hos oss?
Läs mer här och hör av dig till

jobb@aderstennorlin.com

Guldpojken_LinusHolmberg-kopia_edited.jp

Linus Holmberg

Grafisk Designer

Fågelporträtt

Ekonomi

Frågor om faktura eller liknande? 
Hör av dig till 

ekonomi@aderstennorlin.com

Frilansande_konsult_kommunikation_PR_mar

"Vildhästar"

Vi kan snabbt växa med större projekt vid behov, då vi har ett nätverk med giggare.

Maja Adersten

Besök oss på:

Besöks-/leveransadress:

Nybrogatan 34, 2tr, 114 39 Stockholm

Postadress:

Nybrogatan 34 Business Center, Box 5216, 102 45 Stockholm

bottom of page